Par mani

Mani sauc Anete, es esmu 43 gadus jauna divu burvīgu mazuļu mamma, sieva lieliskam vīram un nu jau kādu laiku arī algotu darbu strādājoša meitene.

Kā tas viss sākās? 2014.gada rudenī, kad dēliņam bija 9 mēneši, es pēkšņi sapratu, ka man vairs neder nevienas, pat platākās un elastīgākās drēbes. Saņēmos un uzkāpu uz svariem. 86 kilogrami… Sapratu, ka steidzami kaut kas ir jādara!  Bet kas? Mazie nemitīgi slimoja, man nebija laika ne sporta zālei, ne garām pastaigām. Arī  ēst gatavošana prasīja laiku…

Tā kā man ļoti patīk un garšo labi paēst, nolēmu vienkārši nedaudz pārveidot savas iecienītākās receptes. Ātri, vienkārši, garšīgi un veselīgi – uz šiem četriem vaļiem turpmāk balstīju savu ēdienkarti.

Pēc pirmajām pāris nedēļām, uzkāpjot uz svariem, biju patīkami pārsteigta. Mīnus 3 kg! Tas motivēja turpināt iesākto un nepadoties!

Pavisam drīz sapratu, ka, lai ķermenis, zaudējot kilogramus, nesašļuktu kā pērnās dzimšanas dienas balo929990a4-24a4-4e15-b778-a1196faa309bniņš, ir jāliek klāt sportiskās aktivitātes. Izveidoju pati savu programmu 15-20 minūšu vingrošanai mājās un vingroju pēc šīs programmas mazuļu diendusiņas laikā 3 reizes nedēļā. Sāku no galīga iesācēja līmeņa, jo pēdējos 2 gadus sportojusi vispār nebiju, un pamazām, nedēļu no nedēļas kāpināju slodzes līmeni.

Un rezultāti bija! Jau pēc 2 mēnešiem nomainīju pusi savas garderobes, beidzot nopirku drēbes, kas man patika, nevis tās, kas derēja! Aizvien biežāk ieskatījos spogulī un uzsmaidīju sev, kļuvu enerģiskāka un pārliecinātāka par saviem spēkiem. Burtiski uzdzirksteļoju – no resnas tantes pārvērtos žiperīgā meitenē.

Tā kā man piemīt “ēdienbildēšanas” slimība, kādu dienu manu prociju attēlus nejauši ieraudzīja draudzene, un izmeta – “Tev jāraksta recepšu grāmata tievētājām!” Pirmā reakcija no manas puses bija smieklu šalts. Kā tad! Kas nu es par rakstītāju… Bet atkal un atkal domās atgriezos pie šīs frāzes, līdz beidzot nolēmu – ja es ar savu pieredzi varu palīdzēt kaut vienai meitenei sevi atkal iemīlēt un atgūt dzīvesprieku, es to darīšu!

Es ļoti ceru,  ka Tev noderēs mani padomi un ieteikumi formas atgūšanai, vienalga, vai Tu esi mamma vai nē, baro bērniņu vai cep pankūkas svētdienu rītos jau bērna bērniņam.

Lai mums visām veicas, meitenes!