Programma

Viens, divi, trīs – aiziet!

Diētas nestrādā!

Veselīgs, garšīgs uzturs un kustības, kas rada prieku, ir ilgtermiņa panākumu atslēga ceļā uz veselīgu dzīvesveidu. Mērenība un līdzsvars ir krietni ilgtspējīgāki ceļabiedri kā aizliegumi un kategorisms.

Veselīgam dzīvesveidam nav jābūt dārgam. Nav nepieciešami ekskluzīvi produkti un nesaprotami uztura bagātinātāji.

Ja gadu gaitā uzēstie tauciņi joprojām spītīgi turās uz Taviem gurniem, ja mīļākā kleita skapī skumīgi krāj putekļus, ja pašas spoguļattēls vairs nepriecē – es gribu Tev palīdzēt! Tagad ir īstais laiks parūpēties par sevi, mīļā!

Es piedāvāju Tev rūpīgi izstrādātu un detalizētu 12 nedēļu uztura un fizisko aktivitāšu plānu, kas atkal ļaus Tev aiztaisīt savu mīļāko džinsu pogu, atgūt enerģiju un pārliecinoši uzsmaidīt spogulim! Būt atkal formā!

Kas ietilpst manā 12 nedēļu programmā? 

Iegādājoties manu programmu, Tu saņemsi detalizētu un viegli saprotamu veselīga uztura teoriju, uztura plānu ar receptēm 4 nedēļām uztura un 12 nedēļu vingrojumu plānu. Programmu, kas patiešām STRĀDĀ!  Programmu, ar kuras palīdzību es esmu atbrīvojusies no 25 liekiem kilogramiem un palīdzējusi neskaitāmām meitenēm uzlabot dzīves kvalitāti. Soli pa solim izklāstīšu kā uzsākt pārdomāti un veselīgi ēst, kā arī ievadīšu pareizo sportisko aktivitāšu ritmā. 

Tas tiešām ir tik vienkārši! Es saprotu, ka Tu esi aizņemta darbos un rūpējoties par ģimeni, un dažbrīd Tev vienkārši nav laika pavadīt virtuvē garas stundas, gatavojot sarežģītus ēdienus vai stundām vingot. Tādēļ es esmu Tev sagatavojusi vienkāršu, bet efektīvu vingrojumu programmu 12 nedēļām, kas neaizņems daudz laika. Mēs sāksim lēnām un prātīgi, soli pa solim, katru nedēļu nedaudz palielinot intensitāti. Un pavisam nemanot programmas beigās Tu būsi pārsteigta cik daudz izturīgāka, slaidāka un vingrāka Tu būsi kļuvusi! 

Tāpat Tu saņemsi pārskatāmu uztura plānu 4 nedēļām, kas precīzi aprakstīs ko, kad un kāpēc Tev jāēd un ieteiks kādiem tieši produktiem vienmēr jābūt Tavā ēdienkartē. Ka zināms, svara zaudēšanā tieši uzturs par 80% ir panākumu pamatā, tāpēc es esmu parūpējusies, lai viss būtu maksimāli vienkārši, ātri un efektīvi!  

Lai atvieglotu Tavu iknedēļas iepirkšanos, esmu sagatavojusi arī pārtikas produktu iepirkumu sarakstu katrai no 4 nedēļām.

Un vēl – pārmaiņu laikā nenovērtējams ir atbalsts no līdzcilvēkiem, tāpēc šo 12 nedēļu laikā Tev būs dota iespēja dalīties ikdienas priekos un bēdās, saņemt motivāciju un pārrunāt aktualitātes ar citām programmas meitenēm!

Ja tas izdevās man, tas noteikti izdosies arī TEV! 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s